Stiri Si Informatii

CONCURS FC Hermannstadt- Marchează în poarta echipei tale preferate

19

În această după- amiază, echipa noastră FC Hermannstadt primește vizita „câinilor roșii”. Partida dintre echipa sibiană și Dinamo București este programată de la ora 18:15, pe terenul Municipal. Cu această ocazie, #FCH împreună cu Liga Profesionista de Fotbal LPF organizează un concurs, dedicat suporterilor, astfel în pauza dintre reprize, după cum urmează:

➡️se vor trage la sorți 3 persoane dintre cele care vor achiziționa bilet;

➡️va fi organizat un concurs de tragere la poartă de la punctul de 11 m, poarta va fi apărată de portarul de rezervă al echipei noastre;

➡️câștigătorul va fi acela care va marca până la finalul concursului, acesta fiind pe criteriu eliminatoriu;

Premiul este o carte “100 Poveștile nemuritoare ale Ligii 1”, iar aceasta va fi înmânat câștigătorului de către un reprezentant din cadrul clubului nostru.

Echipa Sibiul în Imagini va fi prezentă la meci și veți fi ținuți la curent cu tot ceea ce se întâmplă. Noi le urăm succes, să fie tari psihic și în forță, să aibă putere să lupte, iar vremea să țină cu ei, să sperăm că nu va ploua.